الكتريك خودرو شرق
فارسي | English
  سايتهاي مرتبط
   
پست الكترونيكي صفحه اصلي Eks co.
      اطلاعات شركت

سابقة توليد دسـته سيم در شركت، به بیش از ۴۰ سال قبل تحت عنوان كارگاه دسـته سيم شركت رضا بر مي‌گردد. شركت الكتريك خودرو شرق يكي از شركتهاي تحت پوشش قطعات اتومبيل ايران ( یاپکو ) و وابسته به گروه صنعتی ایران خودرو مي‌باشد که در راستاي سياست استقلال و اعطاي شخصيت حقوقي به كارخانجات تابعه ي گروه صنعتي قطعات اتومبيل ايران در تاريخ 17/2/76 به ثبت رسيده است . در راستاي ارتقاي سطح تكنولوژي و دانش فني و به منظور حضور در بازارهاي جهاني در  سال 1381 قرارداد ليسانس و كمكهاي فني با شركت يازاكي ژاپن كه از بزرگترين توليدكنندگان دسته سيم در جهان مي‌باشد، منعقد نموده است و در سال1382 موفق به توليد انبوه و صادرات دسته سيم هاي پژو 206 گرديد .  در حال حاضر محصولات صادراتی اين شركت در خطوط تولید شرکت خودرو سازی PSA (پژو سيتروئن) مورد استفاده قرار می گیرد. شركت در تاريخ 15/8/1382 از سهامي خاص به سهامي عام تبديل و در بهمن ماه همان سال با پذيرش در بورس اوراق بهادار تهران، وارد بورس شد.  همچنين با توجه به وضعیت توليد خودروسازان ، اين شركت نيز به تناسب رشد مشتريان خود و در راستاي همگام شدن با پيشرفتهاي صنعت خودروسازي كشور و تأمين نيازهاي آنها ، ظرفيتهاي خود را افزايش داده است.
محصولات جاری شرکت
انواع دسته سیم خودروهای :
سمند- پژو 405- پارس- پژو 206 – رانا – تیبا – پراید – وانت پیکان و محصولات صادراتی
انواع دسته راهنما خودروهای :
سمند – پارس - پراید - وانت مزدا
محصولات آتی شرکت
با توجه به وابستگی دسته سیم  به قطعات برقی خودرو، شرکت مصمم  به تولید محصولات الکترونیکی بوده كه ازآن  جمله مي توان به اجراء و نصب SJB  بر روي انواع خودرو نام برد.
شركت الكتريك خودروشرق داراي چهار كارخانه توليدي بنام هاي پژوهش، پويا،‌پیمان و پویش مي باشد. كه هر كدام جهت توليدگروه های خاص محصول داير گرديده اند.
كارخانه پژوهش:
در اين كارخانه كليه دسته سيمهاي انواع خودرو : سمند،  پژو 405، پارس ، پيكان وانت  ،پراید ،سایپا 111،سایپا 132،تیبا توليد مي شود.
كارخانه پويا:
در این کارخانه محصولات صادراتی و همچنین دسته سیمهای پژو 206 – رانا  و کابل باطری تولید می گردد.
كارخانه پيمان:
در اين كارخانه فرآیند نهايي مونتاز عمده محصولات در 20 کارگاه تولیدی توسط پیمانکاران مختلف  طرف قرارداد انجام می شود.
كارخانه پويش:
در این کارخانه فرآیند مونتاژ دسته سیمهای اصلی  انجام می گردد.
پرينت | ارسال | تعداد كليك 17807 |
  خبرنامه
   
  لينك هاي مفيد
   
  آماربازديدكنندگان
   
كاربران ميهمان: 4
كاربران برخط: 0
بازديدكنندگان امروز: 3
بازديدكنندگان ديروز: 477
مجموع بازديدها: 765759